dodano: 2020-02-18 22:45:01
PCSTR

W tym miesiącu zobaczymy rozgrywkę z Baldur's Gate 3!

Autor: AnoX
W tym miesiącu zobaczymy rozgrywkę z Baldur's Gate 3!
25°
0

Baldur's Gate 3 zgodnie z wcześniejszymi zapewnieniami doczeka się nowego materiału, który ma być skoncentrowany na rozgrywce! Kiedy ujrzymy ten materiał?
 
Pod koniec stycznia informowaliśmy Was o przygotowaniach do prezentacji zupełnie nowego materiału z trzeciej odsłony cyklu Baldur's Gate. Jak się dziś dowiadujemy podczas wydarzenia na PAX-ie po raz pierwszy zaprezentowana zostanie rozgrywka.
 
27 lutego 2020 roku o godzinie 21:30 naszego czasu będziemy mogli zapoznać się z nowiutkim materiałem nagrywanym na żywo, podczas którego odbędzie się nie tylko prezentacja, ale także i krótka sesja Q&A.
 
Jak prezentuje się świat New World? Nowy dziennik twórców!
 
Znajdujący się poniżej materiał wskazuje, że spodziewać się możemy także kilku scenek zza kulis, dzięki którym będziemy mogli się dokładnie przekonać o tym jaki kierunek obrało Larian Studios i na co postawiło nacisk.
 
Swen Vincke i jego ekipa obecni będą na PAX East 2020, gdzie także na miejscu zgromadzone osoby będą miały wyjątkową okazję do ujrzenia scen z jednego z najciekawiej zapowiadającego się RPG-a najbliższych lat.
 
W ramach szykowanego wideo spodziewać się możemy sesji na żywo, podczas której ukazane zostaną mechaniki, historia tytułu i jego świata przedstawionego oraz fabuły.
 
Obecnie studio zatrudnia 350 pracowników oraz kontraktorów, co ponadto potwierdza, że deweloperzy chcą poświęcić sporo uwagi oraz mocy, aby zagwarantować nam najwyższą jakość.
 
Twórcy skutecznie budują atmosferę oraz napięcie, zapewne pozostawiając sobie szeroki zasób możliwości dalszego ukazywania poszczególnych elementów najnowszej gry. Nie wiemy dokładnie czego się możemy spodziewać, jednakże zapewne wiele osób będzie się koncentrować na tym, aby jak najlepiej przedstawić podstawy D&D i odejście od formuły znanej z cyklu Divinity.
 
Baldur's Gate 3 nie ma daty premiery ani platform docelowych.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama